Amaia García Bilbao

Biologiako doktorea

Bioteknologiaren Alorra

Dra. Larraitz Añorga

Zuzendari zientifikoa

Leire Mendizabal Echeverria

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Ainhoa Angulo Ordorika

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Esther Alonso Fernández

Telekomunikazioetako ingeniari teknikoa

Sara Arranz

Kimika eta Nutrizioan eta Metabolismoan doktorea

Dra. Joana Gangoiti

Investigadora del Área de Biotecnología

Ziortza LLona Ugarte

Goi Mailako Industria Ingeniaritza

Leire Alonso Oqueranza

Telekomunikazioetako Sistemen Ingeniaritza Teknikoa

Vanesa Benito

Zientzia Kimikoetan lizentziatua

Beatriz Bellanco Anibarro

Zientzia Fisikoetan lizentziatua

Natalia Río

Doktoratu aurreko ikertzailea

Dra. Jone Garate

Produktuaren Garapen Alorreko ikertzailea

Susana Larzabal Ramos

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Izaskun Ruzicka Blabas

Mekanikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Lorena Germán Ayuso

Ingeniaritza Kimikoa

Nuria Bilbao Rementeria

Telekomunikazioetako goi-mailako ingeniaritza

Fangyuan Zheng

Doktoratu aurreko ikertzailea

Sonia Muela Ortiz de Quintas

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Itziar Cortazar Elías

Sistema Ingeniaritza Automatikoa eta Industria Elektronika

Amaia García Bilbao

Biologiako doktorea

Leire Malaxetxebarria Arriaga

Produktu elektrikoen garapeneko goi-mailako teknikaria

Sheila Maiz

Doktoratu aurreko ikertzailea

Jessica Gutierrez

Ingeniari teknikoa

Noelia Vidales Núñez

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Irune Barañano las Santas

Telekomunikazio Sistemetako Ingeniaritza

Irantzu Furunbarena Doval

Ingeniaritza tekniko

Ainara Valverde

Doktoratu aurreko ikertzailea

Silvia Sáenz

Telekomunikazioetako Ingeniaritza

Nekane Fontál Merino

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Irati Garcés Díaz

Industria Elektronikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Nagore Garmendia

Ingeniaritza Fisikoko doktorea

Tania Marcos Fernández

Proiektu mekanikoak garatzeko goi-mailako teknikaria

Leire Celaya

Doktoratu aurreko ikertzailea

Izaskun García

Ingeniaritza

Natalia Macua Langa

Sistema Ingeniaritza Automatikoa eta Industria Elektronika

Edurne Villanueva Saracho

Industria Elektronikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Estefanía Abad

Fisikako doktorea

Ane Pérez de Nanclares Gabiña

Telekomunikazio Ingeniaritzako Masterra

Maitane Urien

Ikerketa biomedikoko masterra

Cristina Martínez

Ingeniaritza

Nagore Azcarateascasua Blázquez

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Eva Andino Santamaria

Telekomunikazio Sistemetako Ingeniaritza

Margarita Rodríguez Montes

Informatikan lizentziatua

Elena Murga

Ingeniari elektronikoa

Naiara Unzurrunzaga Estefanía

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Sara Sendino Mouliet

Doktorego-tesia

Sonia Prieto González

Ekonomia Zuzenbidean lizentziatua

Sonia Maza

Biokimikan lizentziatua

Paula García Luque

Ingeniería en Organización Industrial

Naiara Trueba Oquiñena

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Begoña Ferrás Ibaibarriaga

Energia Tekniketako Industria Ingeniaritza

Izaro Ayesta

Industria ingeniaritzako doktorea

Elvira Domingo

RIS Programme Manager, Elikagaien Teknologoa

Patricia Lastra Luque

Pelagiko handietako hazkundearen biologian doktorea

Maider Núñez Ibero

Industria Antolaketako Ingeniaritza. Marketineko Masterra

María Teresa Ruiz Martínez

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala