Janire López Irazu

Informatika

Datu-baseetako prozesu kritikoen analisia, diseinua, garapena eta optimizazioa

Maider Núñez Ibero

Industria Antolaketako Ingeniaritza. Marketineko Masterra

María Teresa Ruiz Martínez

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Violeta Costa

Industria-ingeniaria

Lara Rodríguez Ortega

RIS Project Manager, Elikagaien Teknologoa

Maitane Gurrutxaga Pagola

Ingeniari mekanikoa

Alba Castellón

Ingeniaritza Informatikoa

María Isabel de la Fuente Basurto

Telekomunikazioetako Ingeniaritza Teknikoa

Ana Isabel Miguel González

Zientziak – Fisika Alorra

Haizea González

Industria ingeniaritzako doktorea

Carmen Galindo

Project Manager, nekazaritza ingeniaria

María Isabel Barriocanal Benito

Elektrizitateko Ingeniaritza Teknikoa

Amaia Escalada Maestro

Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Jone Retolaza

Industria-ingeniaria

Juliet Bray

Startup Support Manager

Mari Carmen Echevarria Durán

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Amaia Eguidazu

Automatismo eta Neurrietako Sistema Ingeniaritza

Izaskun Lara

Informatikako goi-mailako ingeniaria

Begoña Pérez Villarreal

EIT Food South Director

Maitena Concha Pagoaga

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Alaitz Urrutia Garmendia

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Raquel Rodríguez

Doktoregoa: ingeniaritza Kimikoa

June Hidalgo Castañeda

Ingurumenkologoa

Rosa Barrio Olano

Ubikitina eta Garapen Laborategiko ikertzaile nagusia

Lucia Inma Ovejero Dueñas

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Aintzane Olozaga Szekely

Ingeniaritza Informatikoa

Itziar Cuenca Beristain

Ekonomia eta Enpresa Zientzietan lizentziatua

Dra. Larraitz Añorga

Zuzendari zientifikoa

Leire Mendizabal Echeverria

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Ainhoa Angulo Ordorika

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Esther Alonso Fernández

Telekomunikazioetako ingeniari teknikoa

Sara Arranz

Kimika eta Nutrizioan eta Metabolismoan doktorea

Dra. Joana Gangoiti

Investigadora del Área de Biotecnología

Ziortza LLona Ugarte

Goi Mailako Industria Ingeniaritza

Leire Alonso Oqueranza

Telekomunikazioetako Sistemen Ingeniaritza Teknikoa

Vanesa Benito

Zientzia Kimikoetan lizentziatua

Beatriz Bellanco Anibarro

Zientzia Fisikoetan lizentziatua

Natalia Río

Doktoratu aurreko ikertzailea

Dra. Jone Garate

Produktuaren Garapen Alorreko ikertzailea

Susana Larzabal Ramos

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Izaskun Ruzicka Blabas

Mekanikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Lorena Germán Ayuso

Ingeniaritza Kimikoa

Nuria Bilbao Rementeria

Telekomunikazioetako goi-mailako ingeniaritza

Fangyuan Zheng

Doktoratu aurreko ikertzailea

Sonia Muela Ortiz de Quintas

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Itziar Cortazar Elías

Sistema Ingeniaritza Automatikoa eta Industria Elektronika

Amaia García Bilbao

Biologiako doktorea

Leire Malaxetxebarria Arriaga

Produktu elektrikoen garapeneko goi-mailako teknikaria

Sheila Maiz

Doktoratu aurreko ikertzailea

Jessica Gutierrez

Ingeniari teknikoa

Noelia Vidales Núñez

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Irune Barañano las Santas

Telekomunikazio Sistemetako Ingeniaritza

Irantzu Furunbarena Doval

Ingeniaritza tekniko

Ainara Valverde

Doktoratu aurreko ikertzailea

Silvia Sáenz

Telekomunikazioetako Ingeniaritza