Lorena Germán Ayuso

Ingeniaritza Kimikoa

Material polimerikoak diseinatzeko, formulatzeko, prozesatzeko eta ezaugarritzeko I+G

Silvia Sáenz

Telekomunikazioetako Ingeniaritza

Nekane Fontál Merino

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Irati Garcés Díaz

Industria Elektronikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Nagore Garmendia

Ingeniaritza Fisikoko doktorea

Tania Marcos Fernández

Proiektu mekanikoak garatzeko goi-mailako teknikaria

Leire Celaya

Doktoratu aurreko ikertzailea

Izaskun García

Ingeniaritza

Natalia Macua Langa

Sistema Ingeniaritza Automatikoa eta Industria Elektronika

Edurne Villanueva Saracho

Industria Elektronikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Estefanía Abad

Fisikako doktorea

Ane Pérez de Nanclares Gabiña

Telekomunikazio Ingeniaritzako Masterra

Maitane Urien

Ikerketa biomedikoko masterra

Cristina Martínez

Ingeniaritza

Nagore Azcarateascasua Blázquez

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Eva Andino Santamaria

Telekomunikazio Sistemetako Ingeniaritza

Margarita Rodríguez Montes

Informatikan lizentziatua

Elena Murga

Ingeniari elektronikoa

Naiara Unzurrunzaga Estefanía

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Sara Sendino Mouliet

Doktorego-tesia

Sonia Prieto González

Ekonomia Zuzenbidean lizentziatua

Sonia Maza

Biokimikan lizentziatua

Paula García Luque

Ingeniería en Organización Industrial

Naiara Trueba Oquiñena

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Begoña Ferrás Ibaibarriaga

Energia Tekniketako Industria Ingeniaritza

Izaro Ayesta

Industria ingeniaritzako doktorea

Elvira Domingo

RIS Programme Manager, Elikagaien Teknologoa

Patricia Lastra Luque

Pelagiko handietako hazkundearen biologian doktorea

Maider Núñez Ibero

Industria Antolaketako Ingeniaritza. Marketineko Masterra

María Teresa Ruiz Martínez

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Violeta Costa

Industria-ingeniaria

Lara Rodríguez Ortega

RIS Project Manager, Elikagaien Teknologoa

Maitane Gurrutxaga Pagola

Ingeniari mekanikoa

Alba Castellón

Ingeniaritza Informatikoa

María Isabel de la Fuente Basurto

Telekomunikazioetako Ingeniaritza Teknikoa

Ana Isabel Miguel González

Zientziak – Fisika Alorra

Haizea González

Industria ingeniaritzako doktorea

Carmen Galindo

Project Manager, nekazaritza ingeniaria

María Isabel Barriocanal Benito

Elektrizitateko Ingeniaritza Teknikoa

Amaia Escalada Maestro

Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Jone Retolaza

Industria-ingeniaria

Juliet Bray

Startup Support Manager

Mari Carmen Echevarria Durán

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Amaia Eguidazu

Automatismo eta Neurrietako Sistema Ingeniaritza

Izaskun Lara

Informatikako goi-mailako ingeniaria

Begoña Pérez Villarreal

EIT Food South Director

Maitena Concha Pagoaga

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Alaitz Urrutia Garmendia

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Raquel Rodríguez

Doktoregoa: ingeniaritza Kimikoa

June Hidalgo Castañeda

Ingurumenkologoa

Rosa Barrio Olano

Ubikitina eta Garapen Laborategiko ikertzaile nagusia

Lucia Inma Ovejero Dueñas

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Aintzane Olozaga Szekely

Ingeniaritza Informatikoa

Itziar Cuenca Beristain

Ekonomia eta Enpresa Zientzietan lizentziatua

Dra. Larraitz Añorga

Zuzendari zientifikoa