Mari Carmen Romero Jiménez

Informatika

Datu-baseetako prozesu kritikoen analisia, diseinua, garapena eta optimizazioa

Maitena Concha Pagoaga

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Alaitz Urrutia Garmendia

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Raquel Rodríguez

Doktoregoa: ingeniaritza Kimikoa

June Hidalgo Castañeda

Ingurumenkologoa

Rosa Barrio Olano

Ubikitina eta Garapen Laborategiko ikertzaile nagusia

Lucia Inma Ovejero Dueñas

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Aintzane Olozaga Szekely

Ingeniaritza Informatikoa

Itziar Cuenca Beristain

Ekonomia eta Enpresa Zientzietan lizentziatua

Dra. Larraitz Añorga

Zuzendari zientifikoa

Leire Mendizabal Echeverria

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Ainhoa Angulo Ordorika

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Esther Alonso Fernández

Telekomunikazioetako ingeniari teknikoa

Sara Arranz

Kimika eta Nutrizioan eta Metabolismoan doktorea

Dra. Joana Gangoiti

Investigadora del Área de Biotecnología

Ziortza LLona Ugarte

Goi Mailako Industria Ingeniaritza

Leire Alonso Oqueranza

Telekomunikazioetako Sistemen Ingeniaritza Teknikoa

Vanesa Benito

Zientzia Kimikoetan lizentziatua

Beatriz Bellanco Anibarro

Zientzia Fisikoetan lizentziatua

Natalia Río

Doktoratu aurreko ikertzailea

Dra. Jone Garate

Produktuaren Garapen Alorreko ikertzailea

Susana Larzabal Ramos

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Izaskun Ruzicka Blabas

Mekanikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Lorena Germán Ayuso

Ingeniaritza Kimikoa

Nuria Bilbao Rementeria

Telekomunikazioetako goi-mailako ingeniaritza

Fangyuan Zheng

Doktoratu aurreko ikertzailea

Sonia Muela Ortiz de Quintas

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Itziar Cortazar Elías

Sistema Ingeniaritza Automatikoa eta Industria Elektronika

Amaia García Bilbao

Biologiako doktorea

Leire Malaxetxebarria Arriaga

Produktu elektrikoen garapeneko goi-mailako teknikaria

Sheila Maiz

Doktoratu aurreko ikertzailea

Jessica Gutierrez

Ingeniari teknikoa

Noelia Vidales Núñez

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Irune Barañano las Santas

Telekomunikazio Sistemetako Ingeniaritza

Irantzu Furunbarena Doval

Ingeniaritza tekniko

Ainara Valverde

Doktoratu aurreko ikertzailea

Silvia Sáenz

Telekomunikazioetako Ingeniaritza

Nekane Fontál Merino

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Irati Garcés Díaz

Industria Elektronikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Nagore Garmendia

Ingeniaritza Fisikoko doktorea

Tania Marcos Fernández

Proiektu mekanikoak garatzeko goi-mailako teknikaria

Leire Celaya

Doktoratu aurreko ikertzailea

Izaskun García

Ingeniaritza

Natalia Macua Langa

Sistema Ingeniaritza Automatikoa eta Industria Elektronika

Edurne Villanueva Saracho

Industria Elektronikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Estefanía Abad

Fisikako doktorea

Ane Pérez de Nanclares Gabiña

Telekomunikazio Ingeniaritzako Masterra

Maitane Urien

Ikerketa biomedikoko masterra

Cristina Martínez

Ingeniaritza

Nagore Azcarateascasua Blázquez

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Eva Andino Santamaria

Telekomunikazio Sistemetako Ingeniaritza

Margarita Rodríguez Montes

Informatikan lizentziatua

Elena Murga

Ingeniari elektronikoa

Naiara Unzurrunzaga Estefanía

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Sara Sendino Mouliet

Doktorego-tesia