Nagore Garmendia

Ingeniaritza Fisikoko doktorea

Ikertzaile Seniorra – Azeleragailu Dibisioa. Partikulen azeleragailuetarako irrati-maiztasuneko teknologiaren garapena eta ikerketa egiteko integrazio-laborategiko arduraduna.
Irrati-maiztasuneko sistemak eta azelerazio-egiturak osatzen dituzten osagai guztien diseinua, fabrikazioa, eragiketa eta integrazioa baliozkotzen ditugu.

Sonia Muela Ortiz de Quintas

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Ana Isabel Miguel González

Zientziak – Fisika Alorra

Haizea González

Industria ingeniaritzako doktorea

Lara Rodríguez Ortega

RIS Project Manager, Elikagaien Teknologoa

Maitane Gurrutxaga Pagola

Ingeniari mekanikoa

Jessica Gutierrez

Ingeniari teknikoa

Noelia Vidales Núñez

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Amaia Escalada Maestro

Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Jone Retolaza

Industria-ingeniaria

Carmen Galindo

Project Manager, nekazaritza ingeniaria

Lore Zumeta Olaskoaga

Matematikan graduatua (UPV/EHU) eta masterra Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboan (UPC-UB).

Silvia Sáenz

Telekomunikazioetako Ingeniaritza

Nekane Fontál Merino

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Amaia Eguidazu

Automatismo eta Neurrietako Sistema Ingeniaritza

Izaskun Lara

Informatikako goi-mailako ingeniaria

Juliet Bray

Startup Support Manager

Amaia Bizkarguenaga Jugo

TETRA komunikazio zerbitzu arduraduna ITELAZPIn

Izaskun García

Ingeniaritza

Natalia Macua Langa

Sistema Ingeniaritza Automatikoa eta Industria Elektronika

Alaitz Urrutia Garmendia

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Raquel Rodríguez

Doktoregoa: ingeniaritza Kimikoa

Begoña Pérez Villarreal

EIT Food South Director

Itziar Santxez

Fisikan lizentziatua

Cristina Martínez

Ingeniaritza

Naiara Unzurrunzaga Estefanía

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Aintzane Olozaga Szekely

Ingeniaritza Informatikoa

Itziar Cuenca Beristain

Ekonomia eta Enpresa Zientzietan lizentziatua

June Hidalgo Castañeda

Ingurumenkologoa

Naiara Trueba Oquiñena

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Ainhoa Angulo Ordorika

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Estibaliz Díaz

Zientzietako doktorea, Biologiako eta ekosistemetako espezialitatea

Paula García Luque

Ingeniería en Organización Industrial

María Teresa Ruiz Martínez

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Vanesa Benito

Zientzia Kimikoetan lizentziatua

Esther Alonso Fernández

Telekomunikazioetako ingeniari teknikoa

Sara Arranz

Kimika eta Nutrizioan eta Metabolismoan doktorea

Maider Núñez Ibero

Industria Antolaketako Ingeniaritza. Marketineko Masterra

Mari Carmen Echevarria Durán

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Lorena Germán Ayuso

Ingeniaritza Kimikoa

Beatriz Bellanco Anibarro

Zientzia Fisikoetan lizentziatua

Natalia Río

Doktoratu aurreko ikertzailea

Alba Castellón

Ingeniaritza Informatikoa

Maitena Concha Pagoaga

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Amaia García Bilbao

Biologiako doktorea

Nuria Bilbao Rementeria

Telekomunikazioetako goi-mailako ingeniaritza

Fangyuan Zheng

Doktoratu aurreko ikertzailea

Leire Mendizabal Echeverria

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Leire Malaxetxebarria Arriaga

Produktu elektrikoen garapeneko goi-mailako teknikaria

Sheila Maiz

Doktoratu aurreko ikertzailea

Leire Alonso Oqueranza

Telekomunikazioetako Sistemen Ingeniaritza Teknikoa

Nagore Garmendia

Ingeniaritza Fisikoko doktorea

Irantzu Furunbarena Doval

Ingeniaritza tekniko

Ainara Valverde

Doktoratu aurreko ikertzailea

Izaskun Ruzicka Blabas

Mekanikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Estefanía Abad

Fisikako doktorea

Tania Marcos Fernández

Proiektu mekanikoak garatzeko goi-mailako teknikaria