Natalia Macua Langa

Sistema Ingeniaritza Automatikoa eta Industria Elektronika

Isurpenik gabeko ontzietarako teknologien ikerketa eta garapena

Ainhoa Angulo Ordorika

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Aintzane Olozaga Szekely

Ingeniaritza Informatikoa

Alaitz Urrutia Garmendia

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Alba Castellón

Ingeniaritza Informatikoa

Amaia Eguidazu

Automatismo eta Neurrietako Sistema Ingeniaritza

Amaia Escalada Maestro

Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Amaia García Bilbao

Biologiako doktorea

Ana Isabel Miguel González

Zientziak – Fisika Alorra

Begoña Ferrás Ibaibarriaga

Energia Tekniketako Industria Ingeniaritza

Cristina Martínez

Ingeniaritza

Dra. Joana Gangoiti

Investigadora del Área de Biotecnología

Dra. Jone Garate

Produktuaren Garapen Alorreko ikertzailea

Dra. Larraitz Añorga

Zuzendari zientifikoa

Edurne Villanueva Saracho

Industria Elektronikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Estefanía Abad

Fisikako doktorea

Eva Andino Santamaria

Telekomunikazio Sistemetako Ingeniaritza

Irati Garcés Díaz

Industria Elektronikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Irune Barañano las Santas

Telekomunikazio Sistemetako Ingeniaritza

Itziar Cortazar Elías

Sistema Ingeniaritza Automatikoa eta Industria Elektronika

Izaskun García

Ingeniaritza

Izaskun Ruzicka Blabas

Mekanikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Jessica Gutierrez

Ingeniari teknikoa

Leire Alonso Oqueranza

Telekomunikazioetako Sistemen Ingeniaritza Teknikoa

Leire Mendizabal Echeverria

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Lorena Germán Ayuso

Ingeniaritza Kimikoa

Lucia Inma Ovejero Dueñas

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Maider Núñez Ibero

Industria Antolaketako Ingeniaritza. Marketineko Masterra

Maitena Concha Pagoaga

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Mari Carmen Echevarria Durán

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

María Isabel Barriocanal Benito

Elektrizitateko Ingeniaritza Teknikoa

María Isabel de la Fuente Basurto

Telekomunikazioetako Ingeniaritza Teknikoa

María Luisa Segura Luzón

Informatikan lizentziatua

María Teresa Ruiz Martínez

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Nagore Azcarateascasua Blázquez

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Nagore Garmendia

Ingeniaritza Fisikoko doktorea

Naiara Trueba Oquiñena

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Naiara Unzurrunzaga Estefanía

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Natalia Macua Langa

Sistema Ingeniaritza Automatikoa eta Industria Elektronika

Nekane Fontál Merino

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Noelia Vidales Núñez

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Paula García Luque

Ingeniería en Organización Industrial

Rosa Barrio Olano

Ubikitina eta Garapen Laborategiko ikertzaile nagusia

Sara Sendino Mouliet

Doktorego-tesia

Silvia Sáenz

Telekomunikazioetako Ingeniaritza

Sonia Muela Ortiz de Quintas

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Susana Larzabal Ramos

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Vanesa Benito

Zientzia Kimikoetan lizentziatua

Ziortza LLona Ugarte

Goi Mailako Industria Ingeniaritza