Janire López Irazu

Informatika

Datu-baseetako prozesu kritikoen analisia, diseinua, garapena eta optimizazioa

Leire Mendizabal Echeverria

Industria Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Leire Malaxetxebarria Arriaga

Produktu elektrikoen garapeneko goi-mailako teknikaria

Sheila Maiz

Doktoratu aurreko ikertzailea

Leire Alonso Oqueranza

Telekomunikazioetako Sistemen Ingeniaritza Teknikoa

Nagore Garmendia

Ingeniaritza Fisikoko doktorea

Irantzu Furunbarena Doval

Ingeniaritza tekniko

Ainara Valverde

Doktoratu aurreko ikertzailea

Izaskun Ruzicka Blabas

Mekanikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Estefanía Abad

Fisikako doktorea

Tania Marcos Fernández

Proiektu mekanikoak garatzeko goi-mailako teknikaria

Leire Celaya

Doktoratu aurreko ikertzailea

Rosa Barrio Olano

Ubikitina eta Garapen Laborategiko ikertzaile nagusia

Irune Barañano las Santas

Telekomunikazio Sistemetako Ingeniaritza

Ane Pérez de Nanclares Gabiña

Telekomunikazio Ingeniaritzako Masterra

Maitane Urien

Ikerketa biomedikoko masterra

Dra. Larraitz Añorga

Zuzendari zientifikoa

Edurne Villanueva Saracho

Industria Elektronikako Industria Ingeniaritza Teknikoa

Sara Sendino Mouliet

Doktorego-tesia

Margarita Rodríguez Montes

Informatikan lizentziatua

Elena Murga

Ingeniari elektronikoa

Dra. Joana Gangoiti

Investigadora del Área de Biotecnología

Ziortza LLona Ugarte

Goi Mailako Industria Ingeniaritza

Eva Andino Santamaria

Telekomunikazio Sistemetako Ingeniaritza

Izaro Ayesta

Industria ingeniaritzako doktorea

Sonia Prieto González

Ekonomia Zuzenbidean lizentziatua

Sonia Maza

Biokimikan lizentziatua

Dra. Jone Garate

Produktuaren Garapen Alorreko ikertzailea

Susana Larzabal Ramos

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Violeta Costa

Industria-ingeniaria

Elvira Domingo

RIS Programme Manager, Elikagaien Teknologoa

Patricia Lastra Luque

Pelagiko handietako hazkundearen biologian doktorea

Sonia Muela Ortiz de Quintas

Zientzietako lizentziatura – Fisika Atala

Ana Isabel Miguel González

Zientziak – Fisika Alorra

Haizea González

Industria ingeniaritzako doktorea

Lara Rodríguez Ortega

RIS Project Manager, Elikagaien Teknologoa

Maitane Gurrutxaga Pagola

Ingeniari mekanikoa

Jessica Gutierrez

Ingeniari teknikoa

Noelia Vidales Núñez

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Amaia Escalada Maestro

Elektronikako Ingeniaritza Teknikoa

Jone Retolaza

Industria-ingeniaria

Carmen Galindo

Project Manager, nekazaritza ingeniaria

Lore Zumeta Olaskoaga

Matematikan graduatua (UPV/EHU) eta masterra Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboan (UPC-UB).

Silvia Sáenz

Telekomunikazioetako Ingeniaritza

Nekane Fontál Merino

Telekomunikazioetako Goi Mailako Ingeniaritza

Amaia Eguidazu

Automatismo eta Neurrietako Sistema Ingeniaritza

Izaskun Lara

Informatikako goi-mailako ingeniaria

Juliet Bray

Startup Support Manager

Amaia Bizkarguenaga Jugo

TETRA komunikazio zerbitzu arduraduna ITELAZPIn

Izaskun García

Ingeniaritza

Natalia Macua Langa

Sistema Ingeniaritza Automatikoa eta Industria Elektronika

Alaitz Urrutia Garmendia

Industria Ingeniaritza Teknikoa

Raquel Rodríguez

Doktoregoa: ingeniaritza Kimikoa

Begoña Pérez Villarreal

EIT Food South Director

Itziar Santxez

Fisikan lizentziatua